Kom naar de Nijmeegse Snuffelmarkt!
Op zondag 16 februari is de Jan Massinkhal in Nijmegen dé plek voor liefhebbers van tweedehands spullen, curiosa en vintage. Tijdens de gezellige Snuffelmarkt kun je struinen langs maar liefst 170 kramen vol bijzondere vondsten. Of je nu op zoek bent naar een uniek item of gewoon wilt snuffelen tussen de schatten, er is voor ieder wat wils.
Trek gekregen van al dat shoppen? Geen probleem! In de sfeervolle horeca kun je genieten van een kop koffie en even nadenken over je volgende aankoop, voordat je weer de markt op gaat.
De Snuffelmarkt is geopend van 09:00 tot 16:00 uur. Toegang is € 4,- voor volwassenen en kinderen tot en met 12 jaar mogen gratis mee onder begeleiding van een volwassene.
Kom langs en ontdek wat de Nijmeegse Snuffelmarkt voor jou in petto heeft!
Met vriendelijke groet,
Organisatieburo J & E van Aerle BV
Tel. 0492-525483
https://www.vlooienmarkten.nl
Kom 16 februari naar de Nijmeegse Snuffelmarkt!
![Fotograaf: Organisatieburo J. & E. van Aerle bv Fotograaf: Organisatieburo J. & E. van Aerle bv](https://www.dagjeweg.nl/img/afb/3/2/e/r0-14-300-225-00d-Snuffelmarkt_kopie-1739269141.webp)
Fotograaf: Organisatieburo J. & E. van Aerle bv