UITagenda  Asten cultuur

Uitagenda en Activiteiten naar Culturele Uitjes in Asten en Omgeving (1)

Kerst en Wensboom in Vestingstad Heusden

tijdelijke activiteit heusden, Noord-Brabant, Vesting Heusden  -  Voor de 19e keer, op 13 en op zaterdag 14 december 2024 speelt er zich in het prachtige decor van Heusden Vesting weer iets moois af.

geopend, vrijdag 1 november 2024 t/m zaterdag 14 december 2024, 12:00 uur

Doe een dagje Asten

asten, Noord-Brabant  -  Maak een mooie fietstocht of wandeling door het prachtige Asten en geniet daarna van een goed gevulde koffietafel of een gezellig diner bij Eetcafé Jan van Hoek.

Happen en Trappen fietsroutes

asten, Noord-Brabant  -  Lekker fietsen en onderweg genieten van heerlijke gerechten: dat is Happen en Trappen! De fietsroutes brengen je door de mooiste delen van Nederland en België. Dubbel genieten dus!