Gerenoveerde Hermitage mede ingericht door personeel concurerende musea
archief oud artikel 14 mei 2009 Amsterdam, Noord-Holland Het Rijksmuseum, het Amsterdams Historisch Museum en het Tassenmuseum helpen mee aan de heropening van de verbouwde Hermitage. De musea zijn in veel opzichten concurrenten van elkaar, maar helpen nu samen mee aan de voorbereidingen van de openingstentoonstelling van de 'Aan het Russische hof'.
Het Parool schrijft vandaag over deze opmerkelijke samenwerking. Ongeveer tien medewerkers van de Amsterdamse musea helpen de vijftig medewerkers van De Hermitage. Op zaterdag 20 juni heropent het museum weer, na een grote verbouwing.
Nieuws - Laatst gewijzigd: 2011-05-09 10:46:50 · Gepubliceerd: 14 mei 2009 - 490
Activiteiten H'ART Museum
Nu te bezoeken
Happy Birthday Amsterdam
Amsterdam is jarig, en dat viert H’ART Museum met een cadeau aan de stad: de gloednieuwe tentoonstelling Happy Birthday Amsterdam