Beoordelingen Sauna Beauty Farm Midwolda

Zeer matig

Cijfer 4 van 10 punten.4444

Bezoekdatum 05-11-2021 (geschreven op 5 november 2021)

met partner

Laten we beginnen met het positieve, het diner! Heerlijk voor een hele scherpe prijs. Wat ons niet bevallen is. Kapotte lamp, niet werkend elektrisch bed, lekkage op meerdere plekken waaronder boven de wc. Douchecabine, de deur is kapot. Minibar temperatuur 13 graden, inhoud 1 flesje warme cola. 1 koffiesachet in de kamer. Sauna was goed! Zwembad is koud en de whirlpools buiten zelfs te koud om in te gaan. Ontbijt is sober, koffie moet om gevraagd worden. Er kan wat mis gaan maar dit is veel. En er kon geen excuus af.

Beoordeling gegeven door Allard .

speciaal

Cijfer 10 van 10 punten.10101010

Bezoekdatum 5 september 2015 (geschreven op 12 september 2015)

met partner

Trefwoorden knus mooi ingericht lief personeel behandelingen zeer professioneel en heerlijk de best ever dit alles komt over je heen als een warme deken

Beoordeling gegeven door henriette.

super

Cijfer 9 van 10 punten.9999

Bezoekdatum 30-08-13 (geschreven op 1 september 2013)

met partner

Je voelt je meteen op je gemak, zeer vriendelijke medewerkers. Gewoon super

Beoordeling gegeven door stephan de jong.

Zeer goed !!

Cijfer 9 van 10 punten.9999

Bezoekdatum 29-12-2010 (geschreven op 11 januari 2011)

Ben een regelmatige bezoeker van de sauna in Midwolda. Kernwoorden die hierbij passen zijn: Sfeervol, gastvrij en gezellig. Prima sauna's en gezellig ingerichte rustrtuimte. Het is er over het algemeen gezellig druk en voldoende mogelijkheden om in de rustruimte plaats te nemen. Mocht het drukker worden (daar lijkt het wel op) dan zal de rustruimte moeten worden uitgebreid. De eigenaars zijn al bezig met plannen voor uitbreiding. Al met al een hele fijne sauna waar ik nog vaak naar toe hoopt te gaan.

Beoordeling gegeven door G.Tuin.

Review

Cijfer 9 van 10 punten.9999

Bezoekdatum 16 november 2010 (geschreven op 17 november 2010)

Afgelopen dinsdagavond 16 nov.2010 voor de eerste keer deze sauna bezocht. Werden heel gastvrij ontvangen door gastheer en gastvrouw. De entourage was sfeervol en het geheel straalt warmte uit. Prima sauna's en een heerlijk zwembad. In het restaurant- en rustgedeelte voel je je direkt thuis. Waren er zeer over te spreken en is een echte aanrader. Wiep/Sjouk

Beoordeling gegeven door Wiep/Sjouk.

Review

Cijfer 10 van 10 punten.10101010

Bezoekdatum 2-9-2010 (geschreven op 3 september 2010)

Echt een aanrader, een heerlijke plek, geweldig personeel en gastvrouw/heer, de massage was ook fantastisch! Heb een topdag gehad met mn vriendin, we gaan volgende week weer! ;-)

Beoordeling gegeven door Adriën.