Springen, klimmen en rennen. Kinderen vermaken zich uitstekend in de binnen- en buitenspeeltuin van Sanjes Safari. Binnen klauteren ze in de goudmijnapenkooi, spannende griezelapenkooi of verzamelen ze ballen voor een heuse ballenregen. Buiten vind je onder meer de monorail en een verkeerstuin.
Dierentuin
Bij Sanjes Safari hoort ook een echt dierenpark! Hier wonen wel veertig verschillende soorten dieren, zoals stokstaartjes, prairiehondjes, wallabies, neusberen en kamelen. Samen met de kinderen spot je ze vast allemaal! En terwijl de kinderen spelen zitten volwassenen met mooi weer lekker op het terras of met minder weer lekker binnen.
Sanjes Safari in Veenwouden leent zich ook goed voor een familiedag, kinderfeestje (vanaf € 16,00 p.p.) en schoolreisje. Deze activiteit is geschikt voor het hele gezin, kinderen, volwassenen en ouderen.